Privatumo politika

UAB “Virbantė” gerbia ir saugo asmenų, besinaudojančių internetinės svetainės “www.virbante.lt” galimybėmis, privatumą. Identifikuojama Jūsų asmeninė informacija nebus perduodama jokiai trečiajai šaliai, prieš tai negavus jūsų sutikimo.

UAB „Virbantė“ nerenka informacijos asmeniškai apie Jus (tokios kaip Jūsų vardas, el. pašto adresas ir pan.), išskyrus atvejus, kai tokią informaciją sąmoningai ir žinodamas pateikiate Jūs pats. Po kiekvienos registracijos mes užfiksuojame ir išsaugome tokią informaciją kaip Jūsų vardas, pavardė, el. pašto adresas bei tikslus adresas.  Užsisakant naujienas užfiksuojame tik el. pašto adresą.

Ši informacija naudojama teikti geresnes paslaugas lankytojams ir neteikiama tretiems asmenims ir instancijoms. Mes atskleisime jūsų asmeninę informaciją tik tuo atveju, jei to bus reikalaujama tinkamo teisinio proceso metu, tokio kaip kratos orderis, šaukimas į teismą, įstatymas ar teismo nurodymas.

Naudodamiesi svetainės “www.virbante.lt” galimybėmis, jūs sutinkate su informacijos apie Jus rinkimu ir naudojimu, kaip tai nurodyta šioje politikoje. UAB „Virbante“ gali nuspręsti pakeisti šią privatumo politiką. Tokiu atveju, mes paskelbsime apie pakeitimus šiame puslapyje, taigi Jūs visuomet būsite informuotas apie informaciją, kurią mes renkame, kaip mes ją naudojame, ir kokiais atvejais mes ją atskleidžiame.