Apie mus

UAB „Virbantė“ prekiauja įvairiais gaminiais iš plastmasės bei metalo. Siūlomas didžiulis pasirinkimas automobilių numerių rėmelių, importuojamų plastmasinių bei metalinių laikiklių, taip pat atšvaitų, šarnyrų gumų bei spyruoklių stabdžių kaladėlėms laikyti.

Turime platų asortimentą plastmasinių laikiklių (klipsų), skirtų įvairių markių automobiliams.

Pagal kliento pageidavimą per trumpą laiką sumaketuojame ir pagaminame rėmelius su norimu užrašu bei pristatome prekes į nurodytą vietą. Reklaminio ploto ant rėmelio dydis 506x20 mm. Tai gali būti užrašas su Jūsų įmonės logotipu bei telefono numeriu, reklaminis šūkis, juokingas posakis ar net sveikinimas. Šį užrašą ant rėmelio visada matys ir perskaitys gale važiuojančios transporto priemonės vairuotojas – tai puiki reklama. Netgi jei neturite konkrečios norimo rėmelio vizijos, mes sumaketuosime ir pasiūlysime keletą variantų, iš kurių galėsite pasirinkti labiausiai patinkantį.

Užrašų ant rėmelių gamyboje naudojamas šilkografinis ir metalizacijos 3D metodai. Metalizuojant užrašą pasiekiamas aukštas atsparumas aplinkos dirgikliams. Chromu padengiamas reljefinis užrašas, todėl rėmeliai atrodo puikiai ir puošia kiekvieną automobilį.

 

Susisiekite su mumis!