Apie mus

UAB „VIRBANTĖ“ įgyvendina projektą „UAB „Virbantė“ gamybinės bazės modernizavimas ir plėtra“pagal 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ įgyvendinimo priemonę Nr. 03.3.1-LVPA-K-850 „Regio potencialas LT“. UAB „VIRBANTĖ“ planuoja investuoti į modernias ir efektyvias gamybos technologijas, taip sudarant sąlygas dideliam darbo našumo užtikrinimui, pardavimų ir eksporto apimčių augimui, bei konkurencingumui Lietuvos ir užsienio rinkose. Projekto biudžetą sudaro 313949,00 Eur, iš kurių 197 511,44 Eur yra finansuojami iš Europos regioninės plėtros fondo.

 

UAB „Virbantė“ prekiauja įvairiais gaminiais iš plastmasės bei metalo. Siūlomas didžiulis pasirinkimas automobilių numerių rėmelių, importuojamų plastmasinių bei metalinių laikiklių, taip pat atšvaitų, šarnyrų gumų bei spyruoklių stabdžių kaladėlėms laikyti.

Turime platų asortimentą plastmasinių laikiklių (klipsų), skirtų įvairių markių automobiliams.

Pagal kliento pageidavimą per trumpą laiką sumaketuojame ir pagaminame rėmelius su norimu užrašu bei pristatome prekes į nurodytą vietą. Reklaminio ploto ant rėmelio dydis 506x20 mm. Tai gali būti užrašas su Jūsų įmonės logotipu bei telefono numeriu, reklaminis šūkis, juokingas posakis ar net sveikinimas. Šį užrašą ant rėmelio visada matys ir perskaitys gale važiuojančios transporto priemonės vairuotojas – tai puiki reklama. Netgi jei neturite konkrečios norimo rėmelio vizijos, mes sumaketuosime ir pasiūlysime keletą variantų, iš kurių galėsite pasirinkti labiausiai patinkantį.

Užrašų ant rėmelių gamyboje naudojamas šilkografinis ir metalizacijos 3D metodai. Metalizuojant užrašą pasiekiamas aukštas atsparumas aplinkos dirgikliams. Chromu padengiamas reljefinis užrašas, todėl rėmeliai atrodo puikiai ir puošia kiekvieną automobilį.

 

Susisiekite su mumis!